LED obrazovky skladom


Spolu máme k dispozícii viac ako 1700 metrov štvorcových LED obrazoviek, čím sa radíme medzi popredné sklady v strednej Európe. Toto sú naše obrazovky, ktoré máme skladom a sú pripravené na prenájom:

 

215m² LED P2.8

 

Ultra kvalitná LED obrazovka s ultra nízkou pozorovacou vzdialenosťou od 3 metrov. Je výbornou voľbou na konferencie, alebo na podobné príležitosti, kde je potrebné, aby diváci dokázali na príklad prečítať z obrazovky aj menší text.

 

 

 

615m² LED P3.9

 

Bezkonkurenčná kvalita prenášaného obrazu, kde pozorovacia vzdialenosť začína už od 4 metrov. Je takisto vhodná na konferencie, kde je práve pozorovacia vzdialenosť rozhodujúcim faktorom, či si vybrať LED screen alebo videoprojekciu.

 

 

 

760m² LED P6.6

 

Vhodná do exteriéru, s najvyšším rozlíšením, aké je možné dosiahnuť pri týchto obrazovkách. Vďaka nízkej minimálnej pozorovacej vzdialenosti je obraz ostrý aj pre divákov v blízkosti obrazovky. Ultra ľahká konštrukcia šetrí čas pri príprave eventu. Obrazovku dokážeme vhodným nastavením používať aj v interiéri.

 

LED screen              LED screen


 

60m² LED FLOOR P4.8

 

LED FLOOR je špeciálne upravená LED obrazovka, ktorú môžeme použiť ako podlahu, čiže je pochôdzna. Možnosti obrazu má však rovnaké ako ktorákoľvek iná LED obrazovka.