LED Poster


LED poster, alebo digitálny poster, je svojim vzhľadom veľmi príjemné a moderné zariadenie na premietanie obrázkov, prezentácií, či videí. Navyše je tento poster aj veľmi modulárny a praktický, ponúka široké využitie v reklame, na podujatiach alebo kdekoľvek ako informačný panel. Môže byť samostatne stojaci alebo aj zavesený, s možnosťou použitia ako na šírku tak aj na výšku. Vizuálne atraktívny výsledok vzniká pri použití viacerých LED posterov. Ovláda sa jednoduchou aplikáciou, ktorá je dostupná aj pre Android aj iOS.

Veľkosť obrazu je 1900mm x 600mm, pozorovacia vzdialenosť od 2m do 20m.

Tento digitálny LED poster si u nás môžete zakúpiť alebo prenajať.

LED poster a jeho najčastejšie uplatnenie

Modulárnosť a praktickosť tohto zariadenia ponúka veľmi široké využitie v mnohých odvetviach:

LED poster pre hotel

Odprezentujte svojim hosťom aktuálne akcie už na recepcii hotela. Kým hostia čakajú na vybavenie ubytovania alebo na svojich spolucestujúcich, dozvedia sa všetko, čo vy budete chcieť. Ak často usporadúvate rôzne akcie pre klientov, či už sa jedná o spoločenské podujatia, oslavy, svadby, teambuildingy, každý z týchto klientov určite uvíta túto plochu navyše, kde sa uvedie na príklad program podujatia, sponzori, alebo akékoľvek iné podstatné informácie.

LED poster pre reštauráciu

Vaši hostia reštaurácie uvidia vašu špeciálnu ponuku už od dverí. Jednoduché ovládanie vám umožňuje okamžite vymieňať obsah a prispôsobovať ho aktuálnej potrebe. Či už na tomto info paneli budete prezentovať svoje denné menu alebo najchutnejšiu špecialitu šéfkuchára, oko zákazníka sem určite zablúdi.

LED poster pre prezentačný stánok (náhrada za roll-up banner)

Ak často vystavujete na veľtrhoch a iných akciách, LED poster je výbornou náhradou za roll-up alebo iný tlačený banner. Spĺňa všetky funkcie minimálne rovnako dobre, no je o veľa pútavejší a navyše jednoducho vymeníte obsah. Veľkou výhodou je, že nevzniká zbytočný odpad, ako pri výmene obsahu pri tlačených banneroch.

LED poster na recepciu

Recepcia akéhokoľvek zariadenia má často množstvo informácií, ktoré je potrebné odovzdať návštevníkom. Či už sa jedná o pokyny alebo zľavovú akciu, určite chcete, aby sa o tom vaši návštevníci dozvedeli. LED poster im dokáže tieto informácie ihneď odovzdať.

Radi Vám poskytneme viac informácií a zodpovedáme akékoľvek otázky. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo mailom:
Matej Homola
business coordinator
☎ +421 918 699 616
✉ matej.homola@kvant.sk