Novastar


Od mája 2019 sme sa stali oficiálnym distribútorom značky Novastar. Pod týmto systémom fungujú aj naše LED obrazovky.

Novastar je veľmi pokrokový systém ovládania LED obrazoviek, ktorý otvára nové možnosti. Široká škála produktov umožňuje prípravu riešenia absolútne na mieru každému projektu. Vďaka príjemným užívateľským rozhraniam si tento systém okamžite obľúbia aj začiatočníci bez predchádzajúcich skúseností.

Tento systém má nespočetne veľa možností a kombinácií, radi by sme spomenuli naše najobľúbenejšie riešenia:

  • Nastavovanie, ovládanie a kalibrácia LED obrazovky aj na diaľku
  • Spracovanie signálov
  • Jednoduché ovládanie veľkej zostavy LED obrazoviek
  • Online ovládanie a kontrola LED obrazovky, alebo aj veľkej siete pevných inštalácií (LED billboard, reklama, pútač), kdekoľvek na svete
  • Pokročilá kalibrácia obrazovky – ladenie farieb, svietivosti
  • Cloudové riešenia

Príklad 1: Na malom podujatí, kde organizátor plánuje premietať na LED obrazovke rôzne footage, videá, prezentácie a na príklad aj vstup z kamery, bolo potrebné rôzne hardvérové vybavenie. Okrem videoprocesora k LED obrazovke bolo nutné zabezpečiť aj strižňu a rôzne ďalšie signálové prevodníky. Novastar ponúka procesor s funkciami all-in-one, kde okrem nastavenia obrazovky je možné aj strihať a prelínať viac obrazov, z viacerých vstupov. Takže na realizáciu takéhoto podujatia je potrebné iba jedno zariadenie, výsledkom je jednoduchšia inštalácia aj obsluha.

Príklad 2: V minulosti bolo nutné ovládať veľkú scénu množstvom hardvérových zariadení. Realizovali sme inštalácie skladajúce sa z 300 a viac metrov štvorcových LED obrazovky a na toto množstvo panelov bolo potrebných často krát viac ako 10 controllerov. Vďaka Novastaru nám na ovládanie takejto scény stačia dva. Proces inštalácie je časovo aj materiálovo menej náročný. Takýto set-up je jednoduchší na realizáciu a preto je aj spoľahlivejší.

Radi Vám poskytneme viac informácií a zodpovedáme akékoľvek otázky. Neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo mailom. Kontaktné osoby:

Matej Homola
+421 918 699 616
matej.homola@kvant.sk

Filip Čupka
+421 905 567 616
cupka@kvant.sk